Intro Teatr Dada von Bzdülöw [PL] z muzyką na żywo Nagrobki [PL]

  • teatr
  • kiedy: 06/10/2018 (So), godz: 19:00
  • gdzie: TR Warszawa (ATM Studio)
  • bilety: 25/35 pln

INTRO, spektakl Narodowego Teatru Dada von Bzdülöw, czerpie inspiracje, rozpoznanie oraz nerwową melancholię z niegasnącego ducha ruchu Dada, który, jak mówili jego apostołowie: Był, Jest i Będzie. Teatr Dada, natchniony Duchem Dada, postanawia zedrzeć zasłony i ukazać zabójcze oblicze Anioła Śmierci.

Muzyka wykorzystana w spektaklu Intro, to utwory pochodzące z pierwszej płyty zespołu Nagrobki – Stan Prac, która została nagrana i wydana dzięki współpracy z Teatrem Dada von Bzdülöw. W ramach festiwalowych wykonań spektaklu Nagrobki zagrają ją na żywo, rozszerzając track listę o kilka utworów z płyty Granit oraz piosenki z nadchodzącej, zapowiadanej na październik 2019 nowej płyty.

Gościnny pokaz spektaklu „Intro” na scenie TR Warszawa/ATM Studio odbywa się w ramach trzydniowego przeglądu spektakli Teatru Dada von Bzdülöw „DADAIDA” organizowanego przez TR Warszawa i Teatr Dada von Bzdülöw. Udział zespołu Nagrobki w pokazach spektaklu INTRO jest możliwy dzięki współpracy TR Warszawa z Avant Art Festival – imprezą prezentującą na muzycznej scenie Warszawy najnowsze nurty w muzyce eksperymentalnej i awangardowej.