< Artyści i Wydarzenia

2g „In / Between”

04/10/2012 , 20:30
koncert
Impart | Miejsca
Bilety 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu imprezy) | Bilety Online

To kontynuacja premierowego spektaklu „IN BETWEEN, Dance And Music destroyer – man born out of M.A.D.D”- zaprezentowanego podczas ostatniej edycji festiwalu Avant Art jako koprodukcja polsko – szwajcarska. Tym razem w wersji z polskimi artystami, z muzyką na żywo zespołu 2g.

2g „In / Between“ to projekt muzyczny, ale też szczególnego rodzaju multidyscyplinarna INSTALACJA z elementami żywej muzyki, światła, sztuki video. To artystyczna kooperacja zespołu 2g ze scenografem – artystką sztuk wizualnych Gabrielą Kowalską, która również zaprojektowałą scenografię do „IN BETWEEN, Dance And Music destroyer – man born out of M.A.D.D“.

2g to wieloręki, wieloludzki instrument zespojony w celu muzykowania opartego na głębokim wzajemnym słuchaniu się i przenikaniu brzmień tworzących wielowymiarową, wielowątkową jedność. Muzyka 2g oparta jest na ciężkich, rozrzedzonych i spowolnionych rytmach z bardzo niskim, charakterystycznym basem, osadzonych na ciemnych, płynnie przekształcających się przestrzeniach i fakturach dźwiękowych tworzonych przez inne instrumenty elektryczne, akustyczne oraz głosy wokalistów.

Artyści: Gabriela Kowalska oraz muzycy 2g: Bartek Kuźniak, Marcin Bijak, Piotr Siemiński, Maciej Polak,  Kostas Georgakopulos.

www.2g.333flow.com